מעוניין בייעוץ ותכנון מערכות מיזוג מתקדמות?

השאר פרטים ונחזור אליך

התקנת מזגן מיני מרכזי

חברת "כוכב הקור" סניף ראשל"צ מציעה לכם שירות של התקנת מזגן מיני מרכזי בדרך המקצועית ביותר ובמחירים אטרקטיביים מכל. חברתנו חרטה על דגלה את מחויבותה ללקוחותיה, על כך מקפידה על ביצוע התקנת מזגנים בצורה המקצועית ביותר. אנו שמים דגש רב על ביצוע עבודה על הצד הטוב ביותר לשביעות רצונו המלאה של כל לקוח. כמו כן אנו נמנים עם מתקיני הזהב של אלקטרה ותדיראן ומעניקים שירות V.I.P ללקוח לאחר ההתקנה.

מה שאתם צריכים לדעת התקנת מזגן מיני מרכזי

רגע לפני שאתם מבצעים התקנת מזגן מיני מרכזי וודאו כי יש לכם את התשובות המדויקות לכל הנקודות הבאות:

  • האם המזגן המרכזי מתאים לכם? במידה ואתם זקוקים לקירור של מספר חדרים בו זמנית, הרי שהתשובה לכך תהיה כן. המזגן המרכזי יהיה מבוזבז בהתקנה בדירת חדר, אך דירות גדולות יותר הרי שחשיבותי תהיה רבה ותעניק לכם את האפשרות לשלוט על האקלים של כל הדירה בקלות וביעילות.
  • התקנה מורכבת – זכרו כי התקנה של מזגן מיני מרכזי דורשת עבודות הכנה מתאימות טרם ההתקנה, זאת לרבות הנמכה של התקרה. במידה והתשתית הנחוצה קיימת בדירה שלכם, הרי שעלויות ההתקנה יהיו נמוכות יותר.
  • דירוג אנרגטי – שימו לב לדירוג האנרגטי של המזגן שאתם רוכשים. אמנם עלויותיו של מזגן מיני מרכזי עלולות להיות גבוהות במעט ממזגנים אחרים, אך בשעה שתבחרו במזגן בעל דירוג אנרגטי גבוה, אתם תוכלו לשמור על חשבונות חשמל נמוכים יותר ולשמור על הסביבה.

אווירה נעימה בבית

אין ספק כי הקיץ הישראלי יכול להכביד על מחייה בבית בו אין מזגן, כך שהתקנה של מזגן מיני מרכזי בדירה יסייע לכם בשליטה ובקרה יעילה של האקלים בביתכם. יצירה של אווירה חמימה ונעימה יהיה שימוש גם בחורף. אין סיבה להתכרבל בכל השמיכות הזמינות רק כי אין אתם מצליחים להתחמם בחודשים הקרירים של השנה. אנו בחברת "כוכב הקור" מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם ולענות על כל שאלה בנושא.

זה הזמן להשתדרג, התקדם למערכת חדשה

חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי