מעוניין בייעוץ ותכנון מערכות מיזוג מתקדמות?

השאר פרטים ונחזור אליך

מזגן vrf ומזגן אינוורטר – מה ההבדל?

אם אתם חושבים היום על התקנת מזגנים חדשים בבית, ברור מדוע אתם תוהים מה ההבדל בין מזגן vrf לאינוורטר. אין ספק שבשני המקרים מדובר על חזית הטכנולוגיה בתחום המזגנים, אך חשוב שתכירו את ההבדל העיקרי: במערכת vrf אפשר לשלוט על הטמפרטורה בכל חדר, כך שאם אתם יושבים בחדר אחד ורוצים לקרר אותו אך רוצים לחמם את החדר הסמוך לו – זה אפשרי! תוהים ממי כדאי להזמין שירותי התקנה כאלה? חברת כוכב הקור סניף ראשל"צ זמינה עבורכם תמיד, אז למה שלא תתקשרו עוד היום לקבלת פרטים נוספים?

 

מה ההבדל בין מזגן vrf לאינוורטר ומהם היתרונות של מערכות מיזוג כאלה?

בין אם אתם חושבים על מערכת vrf ובין אם אתם חושבים על אינוורטר, למערכות משוכללות אלה ישנם מספר יתרונות בולטים. אומנם זה נכון שבשני המקרים האלה ההתקנה לא תהיה פשוטה וגם תעלה לכם לא מעט, אך אתם כן יכולים להיות בטוחים שהבחירה בטכנולוגיה מתקדמת בתחום המיזוג לא תאכזב אתכם. היתרונות של מזגנים כאלה הם:

  • האיכות – מדובר על מערכות מיזוג איכותיות
  • העמידות – מזגן vrf, בדומה למזגן אינוורטר, יוכל לשמש אתכם לאורך שנים
  • החיסכון – אתם תראו שעם השנים תחזירו את עלות המערכת ואת עלות ההתקנה שלה, שכן חשבונות החשמל שתקבלו יהיו נמוכים

 

מה ההבדל בין אינוורטר למזגן vrf מבחינת התקנה?

כמובן שכאשר חושבים על מערכות מיזוג כה משוכללות ישנה משמעות גם להתקנה שלהן, וחשוב שתדעו: ההתקנה תשפיע פעמים רבות על אורך חיי מערכת המיזוג. לכן כדאי שתפנו עוד היום אל חברת כוכב הקור סניף ראשל"צ שזמינה עבורכם תמיד במספר: 03-9624446. כאן תקבלו שירות מקצועי שמתחיל בייעוץ לגבי בחירת מערכת המיזוג הטובה ביותר, וממשיך בהתקנתה בבית הלקוח. החברה, שמגיעה עם למעלה מ-35 שנות ניסיון, היא הכתובת הנכונה עבורכם בין אם אתם לקוחות פרטיים ובין אם אתם לקוחות עסקיים. בנוסף לכל אלה, כאן תוכלו לקבל גם יחס אדיב ומקצועי שכן כל עובדי החברה הם, לפני הכול, אנשי שירות נפלאים.

זה הזמן להשתדרג, התקדם למערכת חדשה

חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי