מעוניין בייעוץ ותכנון מערכות מיזוג מתקדמות?

השאר פרטים ונחזור אליך

מערכות VRF

מערכות VRF הן דוגמא נהדרת לדרך בה הטכנולוגיה התפתחה וכעת מעניקה לנו בדיוק את מה שאנו צריכים. חברת "כוכב הקור" סניף ראשל"צ תשמח לעמוד לשירותכם ולהתקין את המערכת המשוכללת הזו בביתכם או משרדכם. כך תוכלו ליהנות ממערכת מיזוג אשר פועלת בשקט, מעניקה לכם שליטה מלאה על הטמפרטורה ויכולה אף לסייע לכם לחסוך בחשמל.

יתרונותיהן של מערכות VRF

מערכות VRF כבר כאן ואין ספק כי כבר הספיקו לשנות את פניו של ענף המיזוג. הסיבה לכך למעשה טמונה בעובדה כי המערכות המתקדמות הללו יכולות לאפשר לנו ליהנות מן היתרונות הבאים:

  • חיסכון באנרגיה – בעת שימוש במערכות VRF אנו למעשה נוכל לחסוך עד כ-50% מצריכת החשמל של המזגן בכל הפעלה שלו. אופי המדחס של מערכת מורכבת ומתקדמת זו מאפשר חיסכון משמעותי בהוצאות האנרגטיות שלכם. דבר זה הופך את המערכת הזו למשתלמת ויעילה במיוחד.
  • יציבות בטמפרטורה – שימוש במערכות מסוג זה מאפשרות לכם ליהנות מטמפרטורה יציבה בשעה שאתם קובעים אותה מראש. כך תוכלו ליהנות מלילה נעים מבלי לקום מזיעים או רועדים מקור במהלכו ולהיאלץ לכבות את המזגן.
  • בקרת אקלים מלאה – מערכות מיזוג VRF מאפשרות לקרר או לחמם כל חלל בצורה המבוקשת, כך שבמידה ואתם רוצים לחמם חדר אחד ולקרר חדר שני, הרי שכעת אתם יכולים לעשות זאת בקלות וביעילות.

התקנת מערכות מיזוג מתקדמות

צוות העובדים המקצועי של חברת "כוכב הקור" סניף ראשל"צ יסייע לכם בבחירת הדגם האידיאלי עבורכם ולאחר מכן יתקין אותו במקצועיות בביתכם. חשוב לציין כי אנו מקפידים על עבודה מקצועית ללא פשרות, כך שאתם תוכלו בסופו של יום לשבת בבית וליהנות ממערכת מיזוג האוויר החדשה והמשוכללת שלכם. אנו מזמינים אתכם ליצור קשר בכל שאלה או התייעצות. הנכם מוזמנים לפגישת ייעוץ במשרדנו החדש, שם תוכלו להתרשם מתצוגה מרהיבה, מחירים אטרקטיביים ותנאי תשלום נוחים. אז קדימה, למה אתם מחכים?

זה הזמן להשתדרג, התקדם למערכת חדשה

חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי